HELLA SKINNY SATIN SCRUNCHIE – NEUTRALS

29.90

Sinu tavaline patsikumm sai just upgrade’ tud. 

Neutrals TRIO koosneb – valge, beež, must.

Hella skinny satiinist juuksekummid on mõeldud just sinu juustele! Nad on nunnud ja ka praktilised. Valmistatud väga kvaliteetsest satiin-siid kangast ja ideaalsed aktiivseks treeninguks, tööle ning lihtsalt mõnusaks chill-päevaks. Stiilne kanda ka ümber käe ning koheselt võtta, kui tahad oma juuksed kinni panna. Hella skinny patsikumm pakub tugevat kinnitust, kaitstes samal ajal sinu juukseid pusasse minemise ning murdumise eest.

On viimane aeg vahetada välja juustele karmid elastsed kummid ja telefonijuhtmed hella satiinist skinny scrunchie vastu! Hella scrunchied libisevad õrnalt läbi kõigi juuksetüüpide, tagades iga kord kahjustusteta hobusesaba patsi ja messy krunni. 

Neutrals skinny scrunchied on limiteeritud koguses ja tulevad 3-se pakina. On disainitud ning õmmeldud käsitööna Eestis, täpsemalt Pärnumaal.

Laost otsas

Tootekood: 4742022891629 Kategooria:

Kirjeldus

Materjal: 100% polüester

Hooldus: Kui Sinu scrunchie on määrdunud, siis me soovitame käsipesu leige veega. Kasutada võib õrnale pesule mõeldud vahendeid. Pesumasinas pesemiseks soovitame kasutada pesukotti ja õrna pesuprogrammiga.