Bränd

Bränd

Hella Hair on 2018 aastal ettevõtja ja juuksespetsialisti Marleen Pärkma poolt loodud juukseaksessuaaride bränd. Nähes juuksurina klientide poolt kantavaid juukseid lõhkuvaid patsikumme, tekkis vajadus usaldusväärsete, kvaliteetsete ning kõikidele juuksetüüpidele mõeldud juukseaksessuaaride järele. Saigi loodud bränd Hella Hair (hell of a hair – paganama ägedad juuksed) ja esimese tootena välja töötatud kolmes erinevas suuruses pehmet patsikummi, et valikus oleks aksessuaar nii õhematele kui ka paksematele juustele.

Kõik meie õmmeldud tooted valmistatakse Pärnus ning selleks kasutatakse vaid kõige kvaliteetsemaid Ökotex tekstiiltoodete märgisega kangaid.

Täname Sind toetamast Eesti väikeettevõtet ning oleme õnnelikud, et hoolid oma juuste tervisest. Meie tooted on taaskasutatavad, seega ei pea Sa armastusega kantud ja väljaveninud aksessuaari ära viskama, vaid tagastama meile hooldusesse. Loe selle teenuse kohta pikemalt Hella Care’ st.

MEESKOND

Marleen Pärkma

CEO ja juhataja
Eesti staaride juuksestilist, kes vallutab ilutööstust! Tegemist on ettevõtjaga, kelle võime ületada väljakutsed on tõeliselt imetlusväärne. Marleen on lisaks kaubamärgi Hella Hair loojana ka Tallinna populaarseima ilusalongi Wavebar asutaja ning Eesti esimese professionaalse juuksehooldusbrändi New Hair Goal kaasasutaja, seega naine kelle tegemistel tuleks kindlasti silm peal hoida.

Liisbet Järviste

Fotograaf & sotsiaalmeedia kordinaator
Olen Hella Hairi sotsiaalmeedia spetsialist ja tootefotograaf. Ma olen tuntud kui pulmafotograaf ning seda tööd teinud nüüdseks kuus aastat. Teiseks fotograafiaalaseks kireks peangi toote- ja elustiilifotode tegemist. Tänapäeval on toodete esitlemisel äärmiselt olulised õiged ja n-ö ahvatlevad tootefotod ja ma usun, et olen just selle parima nurga leidmisel väga osav. Lisaks fotograafiale armastan ilumaailma ja töötan juuksurina ilusalongis Wavebar.

Lili Matsko

Graafiline disainer
Olen Hella Hairi graafiline disainer, kes on alles alustanud teekonda kujundus maastikul. Tegelen lisaks graafilisele disainile ka fotograafia ja illustreerimisega. Olles ise Hella igapäevane kandja ja ka Marleeni väiksem õde, olen aastaid brändi toimetamise juures olnud ning suurim rõõm on nüüd ka olla osa Hella tiimist.

Marie Pärkma

Kommunikatsiooni- & turundusspetsialist
Olen Hella Hair naiskonna uusim liige, kuid Hella kandja esimesest näidistootest ja seega panustan brändi edusse ja arengusse vastavalt enda ametikohale hindamatult. Suhtlen klientide ja jälgijatega, töötan välja turundusstrateegiaid, teen turu-uuringuid ja haldan sotsiaalmeediakontosid. Meieeluilu® korrastusviisi loojana on minu kireks kord ja süsteemsus ning tänu sellele saan kindlasti brändi tegevusse palju panustada.