Brand

Brand

Hella Hair is a brand of hair accessories created in 2018 by entrepreneur and hair specialist Marleen Pärkma. As a hairdresser, seeing hair breaking scrunchies worn by customers, a need came up for reliable, high quality hair accessories for all hair types. Thats how Hella Hair ( hell of a hair - damn fierce hair) was created. The first product was a soft scrunchie in three different sizes to fit both thin and thick hair.

All of our products are hand sewn in Pärnu and only the highest OEKO-TEX labeled fabrics are used.

Täname Sind toetamast Eesti väikeettevõtet ning oleme õnnelikud, et hoolid oma juuste tervisest. Meie tooted on taaskasutatavad, seega ei pea Sa armastusega kantud ja väljaveninud aksessuaari ära viskama, vaid tagastama meile hooldusesse. Loe selle teenuse kohta pikemalt Hella Care’ st.

TEAM

Marleen Pärkma

CEO & manager
Eesti staaride juuksestilist, kes vallutab ilutööstust! Tegemist on ettevõtjaga, kelle võime ületada väljakutsed on tõeliselt imetlusväärne. Marleen on lisaks kaubamärgi Hella Hair loojana ka Tallinna populaarseima ilusalongi Wavebar asutaja ning Eesti esimese professionaalse juuksehooldusbrändi New Hair Goal kaasasutaja, seega naine kelle tegemistel tuleks kindlasti silm peal hoida.

Liisbet Järviste

Photographer & social media coordinator
Olen Hella Hairi sotsiaalmeedia spetsialist ja tootefotograaf. Ma olen tuntud kui pulmafotograaf ning seda tööd teinud nüüdseks kuus aastat. Teiseks fotograafiaalaseks kireks peangi toote- ja elustiilifotode tegemist. Tänapäeval on toodete esitlemisel äärmiselt olulised õiged ja n-ö ahvatlevad tootefotod ja ma usun, et olen just selle parima nurga leidmisel väga osav. Lisaks fotograafiale armastan ilumaailma ja töötan juuksurina ilusalongis Wavebar.

Lili Matsko

Graphical designer
I'm a graphic designer at Hella Hair, just starting my journey in the design landscape. In addition to graphic design, I also do photography and illustration. Being a daily wearer of Hella myself and Marleen's younger sister, I have been involved in the brand's editorial work for many years, and now it is my greatest pleasure to be a part of the Hella team.

Marie Pärkma

Kommunikatsiooni- & turundusspetsialist
Olen Hella Hair naiskonna uusim liige, kuid Hella kandja esimesest näidistootest ja seega panustan brändi edusse ja arengusse vastavalt enda ametikohale hindamatult. Suhtlen klientide ja jälgijatega, töötan välja turundusstrateegiaid, teen turu-uuringuid ja haldan sotsiaalmeediakontosid. Meieeluilu® korrastusviisi loojana on minu kireks kord ja süsteemsus ning tänu sellele saan kindlasti brändi tegevusse palju panustada.